<<<<<<< HEAD

Termy Bukovina

Termy BUKOVINA

Największe termy w Polsce

czytaj więcej

Termy BUKOVINA

Największe termy w Polsce

JESZCZE WIĘCEJ WRAŻEŃ!

Odpłyniesz z zachwytu! Termy BUKOVINA to 20 basenów termalnych o temperaturze wody 28-36℃, umożliwiającej relaks przez cały rok, bez względu na pogodę. To także strefa zabaw dla dzieci i młodzieży - minibaseniki, baseny z atrakcjami wodnymi oraz zjeżdżalne.

Na terenie Term możesz jednocześnie skorzystać z 8 rodzajów saun, m.in. rzymskiej, fińskiej, góralskiej, kwiatowej, na podczerwień oraz z sauny śródziemnomorskiej.

WODY TERMALNE

Połącz rozrywkę z leczniczym działaniem wód termalnych wydobywanych z głębokości aż 2 400 metrów. Wody BUKOVINY to bogactwo m.in.: sodu, wapnia, chloru, potasu, siarki i magnezu.

Kąpiel w tak wysoko zmineralizowanej wodzie wpływa korzystnie na cały organizm - przede wszystkim na układ mięśniowo-kostny oraz sercowo-naczyniowy, działa bakteriobójczo, zmniejsza dolegliwości bólowe oraz niweluje stres.

JEDNE TERMY - MOC ATRAKCJI

TO IDEALNE POŁĄCZENIE ZDROWIA, RELAKSU I ZABAWY!

Baseny i zjeżdżalnie

Termy BUKOVINA to największy komleks basenów w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie. Do Twojej dyspozycji oddajemy 20 basenów rekreacyjnych i pływackich o zróżnicowanej głębokości: wewnętrzne (np. Banior Basisty, Bulgotnik, Bystry Potok) oraz zawnętrzne (np. Cepersko Płań, Jaskinia nad Porońcem, Corny Staw).

To nie wszystko. Możesz dowolnie korzystać z naszych zjeżdżalnii o łącznej długości 100 metrów. Z niebieskiej przez cały rok, zaś z pozostałych dwóch: z żółtej i czerwonej - w sezonie letnim. Gwarantujemy udaną zabawę!

Noc Basenów

Co powiesz na kąpiele w wodach termalnych... nocą? Noc Basenów to cyklicznie organizowana tematyczna impreza pełna dodatkowych atrakcji, takich jak np. pokazy barmańskie, iluzjonistyczne czy kuchni molekularnej, muzyka na żywo, konkursy i niespodzianki.

Zaskoczymy Cię nie raz! 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij