<<<<<<< HEAD

Wellness

Wellness

Relaks w sercu Tatr

Otwórz się na relaksujące chwile, płynące prosto z termalnych źródeł. Zdobywaj własne szczyty, odszukaj w sobie spokój, złap równowagę. Wznieś się na wyższy poziom samego siebie.
czytaj więcej

Wellness

Relaks w sercu Tatr

Otwórz się na relaksujące chwile, płynące prosto z termalnych źródeł. Zdobywaj własne szczyty, odszukaj w sobie spokój, złap równowagę. Wznieś się na wyższy poziom samego siebie.

SPA

To najlepsza dla Ciebie strefa komfortu. Z dala od codzienności, pośpiechu, spraw na wczoraj. Tworzymy magiczne chwile, pielęgnujemy ciało, pobudzamy zmysły, relaksujemy. Łączymy tradycyjne metody lecznicze wód termalnych z odpowiednio dobranymi zabiegami na twarz i ciało.

Możesz skorzystać z 12 gabinetów zabiegowych, z saun (także z aromatycznymi seansami), ekskluzywnego basenu, salonu fryzjerskiego, salki fitness. Czeka na Ciebie świetnie wyszkolony zespół terapeutów i kosmetologów.

Skuś się na autorskie zabiegi pielęgnacji ciała. Doświadcz na własnej skórze przyjemnych masaży, tajemniczych rytuałów oraz najnowszych terapii manualnych.

Medical SPA

Wyszliśmy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów i stworzyliśmy unikalny program MEDICAL SPA do ekspresowej regeneracji, łączący w sobie działania z zakresu pielęgnacji ciała i ducha oraz medycyny.

Poszukamy przyczyn Twoich dolegliwości. Dołożymy wszelkich starań, byś już po kilku dniach mógł zapomnieć o bólu, zwiększyć sprawność fizyczną, poczuć wewnętrzną harmonię i pewność siebie.

Jeżeli uprawiasz sport, a dawne urazy nie dają Ci spokoju lub po prostu chcesz podnieść swoją sprawność – to oferta dla Ciebie.

Wody termalne

Połączenie zdrowotnego działania wód termalnych z nowoczesną pielęgnacją

Fizjoterapia

Zwiększ komfort swojego życia i skorzystaj z najskuteczniejszych sposobów leczenia i metod terapeutycznych. W naszym gabinecie konsultacyjnym zajmiemy się kompleksową oceną postawy Twojego ciała, dobierzemy odpowiedni plan działania, udzielimy wielu wskazówek. Czekają na Ciebie wykwalifikowani terapeuci.
 

Porady dietetyka

Jesteś tym, co jesz. Nasz dietetyk udzieli Ci porad z zakresu odżywiania, porozmawia o nawykach żywieniowych i wskaże najlepsze dla Ciebie produkty, które dodadzą Ci energii. A przede wszystkim – zmotywuje do działania!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij