<<<<<<< HEAD

Wellness

Wellness

Relaks w sercu Tatr

Otwórz się na relaksujące chwile, płynące prosto z termalnych źródeł. Zdobywaj własne szczyty, odszukaj w sobie spokój, złap równowagę. Wznieś się na wyższy poziom samego siebie.
czytaj więcej

Wellness

Relaks w sercu Tatr

Otwórz się na relaksujące chwile, płynące prosto z termalnych źródeł. Zdobywaj własne szczyty, odszukaj w sobie spokój, złap równowagę. Wznieś się na wyższy poziom samego siebie.

SPA

To najlepsza dla Ciebie strefa komfortu. Z dala od codzienności, pośpiechu, spraw na wczoraj. Tworzymy magiczne chwile, pielęgnujemy ciało, pobudzamy zmysły, relaksujemy. Łączymy tradycyjne metody lecznicze wód termalnych z odpowiednio dobranymi zabiegami na twarz i ciało.

Możesz skorzystać z 12 gabinetów zabiegowych, z saun (także z aromatycznymi seansami), ekskluzywnego basenu, salonu fryzjerskiego, salki fitness.

Czeka na Ciebie świetnie wyszkolony zespół terapeutów i kosmetologów.

Skuś się na autorskie zabiegi pielęgnacji ciała. Doświadcz na własnej skórze przyjemnych masaży, tajemniczych rytuałów oraz najnowszych terapii manualnych.

Informacje o cenach zabiegów SPA są dostępne
w CENNIKU.

Medical SPA

Wyszliśmy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów i stworzyliśmy unikalny program MEDICAL SPA do ekspresowej regeneracji, łączący w sobie działania z zakresu pielęgnacji ciała i ducha oraz medycyny.

Poszukamy przyczyn Twoich dolegliwości. Dołożymy wszelkich starań, byś już po kilku dniach mógł zapomnieć o bólu, zwiększyć sprawność fizyczną, poczuć wewnętrzną harmonię i pewność siebie.

Jeżeli uprawiasz sport, a dawne urazy nie dają Ci spokoju lub po prostu chcesz podnieść swoją sprawność – to oferta dla Ciebie.

Informacje o cenach zabiegów Medical SPA są dostępne w CENNIKU.

Fizjoterapia

Zwiększ komfort swojego życia i skorzystaj z najskuteczniejszych sposobów leczenia i metod terapeutycznych. W naszym gabinecie konsultacyjnym zajmiemy się kompleksową oceną postawy Twojego ciała, dobierzemy odpowiedni plan działania, udzielimy wielu wskazówek. Czekają na Ciebie wykwalifikowani terapeuci.

Rezerwacja i dodatkowe informacje:

Recepcja Wellness BUKOVINA
+48 18 20 200 77
wellness@bukovina.pl

Wody termalne Połączenie zdrowotnego działania wód termalnych z nowoczesną pielęgnacją

W wodach termalnych znajdują się ważne dla zdrowia składniki odżywcze i mineralne. Wody BUKOVINY to bogactwo m.in.: sodu, wapnia, chloru, potasu, siarki i magnezu. Kąpiel w tak wysoko zmineralizowanej wodzie wpływa korzystnie na cały organizm, a przede wszystkim na układ mięśniowo-kostny oraz sercowo-naczyniowy.

Wody termalne

Połączenie zdrowotnego działania wód termalnych z nowoczesną pielęgnacją

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij