<<<<<<< HEAD

BUKOVINA Terma Hotel SPA dla zwycięzców TDP CHALLENGE TRENTINO.

  • 02 czerwiec 2015

Już niebawem, 6 czerwca uczestnicy Tour de Pologne Challenge Trentino będą walczyć o zwycięstwo w wyścigu dla amatorów i nagrodę główną voucher na weekendowy pobyt w BUKOVINA Terma Hotel SPA.

Tour de Pologne Challenge Trentino to wyjątkowy wyścig dla amatorów we włoskich Dolomitach. 6 czerwca wszyscy miłośnicy rowerów będą mogli przejechać trasę z Cavalese na Passo Pordoi. To właśnie tam, dwa lata temu rywalizowali najlepsi kolarze świata podczas 70. Tour de Pologne. Challenge Trentino przypomni tamtą wyjątkową, jubileuszową edycję naszego narodowego wyścigu. Na zwycięzców wyścigu amatorów czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Zarówno najlepszy zawodnik, jak i najlepsza zawodniczka Tour de Pologne Challenge Trentino otrzymają weekendowe vouchery* dla dwóch osób w kompleksie BUKOVINA Terma Hotel Spa.

BUKOVINA to miejsce, które łączy największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie zespół basenów termalnych z komfortowym hotelem, restauracjami oraz centrum SPA. To najlepsza destynacja dla osób aktywnie spędzających czas, ponieważ właśnie w Termach BUKOVINA można regenerować ciało i czerpać siłę z najprawdziwszego skarbu Podhala – ciepłych, bogatych w dobroczynne minerały bukowiańskich wód termalnych. Kompleks BUKOVINA Terma Hotel SPA znany jest z wspierania wielu sportowych inicjatyw, a kolarstwo jest wyjątkowo bliskie sercu osób kreujących to miejsce. Tu odbywa się królewski etap Tour de Pologne, a także Tour de Pologne Amatorów.

Dodatkowo zwycięscy otrzymają pamiątkowe rzeźby solne z Kopalni Soli „Wieliczka”, dokładnie takie jak zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji podczas Tour de Pologne UCI World Tour.

 

* W pobycie weekendowym w BUKOVINA Terma Hotel SPA dla zwycięzców zagwarantowane są: śniadania, obiadokolacje oraz nielimitowany wstęp do strefy term i saun.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij