<<<<<<< HEAD

Specjalna edycja biletu „Dwie atrakcje na wakacje”

  • 13 wrzesień 2015

Wakacje w Tatrach jeszcze się nie kończą – dzięki specjalnej, wrześniowej promocji wspólnego biletu, przygotowanego przez Termy BUKOVINA i Polskie Koleje Linowe. Każdy miłośnik górskiego wypoczynku może – w dotychczasowej, wakacyjnej cenie – wypocząć w bukowiańskich basenach termalnych dwa razy dłużej oraz wyjechać koleją na Kasprowy Wierch.

Specjalna edycja tego popularnego, letniego biletu jest kontynuacją współpracy Term BUKOVINA i Polskich Kolei Linowych. Celem wspólnego projektu – realizowanego z myślą o turystach spędzających czas w górach - jest ułatwienie korzystania z różnych form wypoczynku i zaproponowanie atrakcyjnej oszczędności wynikającej z zakupu łączonego biletu. Nowym elementem wrześniowej edycji akcji „Dwie atrakcje na wakacje” jest podwojenie czasu pobytu w Termach – pozwalające korzystać z możliwości największego w Polsce kompleksu basenów termalnych przez pięć godzin. Bilet uprawnia jednocześnie do wjazdu koleją PKL na Kasprowy Wierch w opcji „góra-dół” z dwugodzinnym pobytem na szczycie.

Górskie wędrówki najpiękniejszymi tatrzańskimi szlakami oraz kąpiele w wysoko zmineralizowanych wodach termalnych BUKOVINA należą do najpopularniejszych aktywności turystów odwiedzających nasz region. Wrzesień pod tym kątem jest równie atrakcyjnym okresem jak szkolna przerwa wakacyjna. Docenia go rzesza indywidualnych miłośników gór. Przyciąga też wielu studentów, cieszących się jeszcze jednym miesiącem wypoczynku – podkreśla Stanisław Buńda, dyrektor Term BUKOVINA.

Wrześniowa promocja „Dwie atrakcje na wakacje” obejmuje zarówno bilety normalne jak i ulgowe. Zakupu biletu łączonego można będzie dokonać bezpośrednio w punktach obsługi klienta Term BUKOVINA i Polskich Kolei Linowych, on-line na stronach internetowych obu firm oraz w biletomatach PKL. Kolejność korzystania z tych atrakcji jest dowolna. Cena biletu łączonego normalnego wynosi 119 zł, a ulgowego 89 zł.

Szczegóły: www.termabukowina.pl oraz www.pkl.pl 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij