<<<<<<< HEAD

Kulinarne atrakcje z uczestnikami „Top Chef” w BUKOVINIE

  • 14 styczeń 2014

BUKOVINA Terma Hotel SPA zaprasza na cykl pokazów i warsztatów wszystkich miłośników gotowania. Uczestnicy programu "Top Chef" dadzą popis swoich umiejętności u boku Sylwestra Lisa, szefa kuchni ekskluzywnego kompleksu i jednocześnie jednego z finalistów programu. Pierwszy pokaz i warsztat odbędą się w dniach 17-18 stycznia (piątek, sobota).

"Kulinarny Festiwal Współczesnej Góralszczyzny z Szefami Kuchni Top Chef" to wyjątkowy projekt realizowany w BUKOVINA Terma Hotel SPA. To święto gastronomii, którego głównym celem jest łączenie podhalańskich smaków z indywidualnym stylem każdego z zaproszonych kucharzy.

Cykl wydarzeń otworzy spotkanie z Dariuszem Kuźniakiem - szefem kuchni wielu restauracji, obecnie francuskiej L'Arc Varsovie i miłośnikiem kuchni molekularnej. Już w piątek, wspólnie z Sylwestrem Lisem, zaprezentuje on swoją kulinarną technikę i przygotuje swoje popisowe dania. Wstęp na pokaz jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Z kolei następnego dnia podczas warsztatów będzie można zgłębić swoją wiedzę pod okiem obydwu szefów kuchni. Koszt uczestnictwa dla jednej osoby wynosi 120 zł.

Jednak to nie koniec atrakcji - kulinarne wydarzenia w ekskluzywnym kompleksie BUKOVINA Terma Hotel SPA wypełnią wszystkie weekendy stycznia i lutego. Wspólnie z Sylwestrem Lisem pokazy i warsztaty poprowadzą także inni uczestnicy "Top Chef": Marcin Piotrowski, Ewa Malika Juchnowicz, Robert Świątek, Piotr Ślusarz, Liliana Filipiak i Bartłomiej Krężel.

Harmonogram kulinarnych pokazów i warsztatów  z uczestnikami "Top Chef":


• 17-18.01– Dariusz Kuźniak
• 24-25.01 – Marcin Piotrowski
• 31.01-01.02 – Ewa Malika Juchnowicz
• 07-08.02 – Robert Świątek
• 14-15.02 – Piotr Ślusarz
• 21-22.02 – Liliana Filipiak
• 28.02-01.03 – Bartłomiej Krężel
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij